Керівництво ТОВ “Яричів” звернулося до компанії “Медіа Сервіс” для підбору програмного продукту, який відповідав би потребам великого підприємства з виробництва кондитерських виробів.
Наявна на той час система автоматизації (“Бухгалтерія для України”) не могла забезпечити ефективне ведення обліку на всіх підрозділах підприємства. Всім вимогам замовника відповідає ПП “Управління виробничим підприємством для України”. Саме його рекомендували, а згодом впровадили фахівці компанії-виконавця.
Під час впровадження були враховані всі побажання керівництва підприємства та начальників підрозділів, відповідні зміни та доповнення внесені в конфігурацію програми. Був також налагоджений обмін даними з системою EDI (Exite evolution) і продуктом фірми ABBYY “Обмін даними між Підприємство і системами” Клієнт-Банк “.
Виконано також всі супутні впровадження роботи:
- планування етапів робіт, складання календарного плану робіт;
- установка програмного забезпечення на комп’ютери замовника;
- забезпечення специфічних особливостей обліку та управління в системі автоматизації (вимоги до адаптації);
- створення інтерфейсів і наборів прав користувачів;
- інтеграція зі сторонніми системами автоматизації;
- початкові налаштування типового рішення (програми) для початку ведення обліку;
- перенесення даних з попередніх систем автоматизації;
- навчання в групі в офісі замовника;
- установка і настройка сервера СУБД.
Автоматизовані наступні функції: – банк і каса; – розрахунки з контрагентами; – товарно-матеріальні цінності; – торгові операції; – виробничі операції; – основні засоби; – нематеріальні активи; – завершення періоду; – облік у відокремлених підрозділах; – податковий облік; – управлінський облік; – кадровий облік; – розрахунок зарплати; – регламентована звітність; – облік робочого часу; – планування зайнятості працівників: відпусток та / або інших заходів; – управління складськими запасами; – облік ТМЦ в цехових складах; – контроль і облік серійних номерів, строків придатності та сертифікатів; – оформлення замовлень покупців; – ціноутворення, прайс-листи; – облік продажів ТМЦ; – взаєморозрахунки з покупцями; – гуртова торгівля; – оформлення замовлень постачальникам; – облік приходу ТМЦ; – взаєморозрахунки з постачальниками; – управління даними про склад і структуру виробу, рецептура; – облік витрат на виробництво; – розрахунок нормативної собівартості; – облік основних засобів, розрахунок амортизації; – управління ремонтами основних засобів (CMM, EAM); – планування потреби в матеріалах.
Крім того, згідно вимог замовника в конфігурацію програми були внесені такі зміни: – реалізований автоматичний підбір серій товарів за наявністю на залишках та ідентифікаційний облік партій ; – управління ремонтами: складський облік (створено довідник, реєстр відомостей, нові документи, звіти, рухи); – створені нові довідники та доопрацьовані існуючі, створені і доповнені різні друковані форми тощо.
Завдяки функціональним можливостям ПП :Управління виробничим підприємством для України” вдалося в 1,5 рази зменшити документообіг на фабриці. Кожен відділ отримав необхідний для роботи інтерфейс і набір прав користувачів, що істотно полегшило роботу з програмою. З’явилася можливість вести облік усіх виробничих операцій, що призвело до зниження витрат на виробництво в 1,3 рази. Керівництво кондитерської фабрики змогло своєчасно отримувати необхідні дані для ефективного управління підприємством.